data-awssuidacr="EljQJOe7bgOkHKTzesE4un7TRBF4Ft8P"> -->
معرفی اجمالی

کارگزاری توانا ( مشاوران سهام سابق ) در سال 1378 با مجوز سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت خود را آغاز کرد . سه سال بعد از سوی دبیرخانه شورای بورس و هیات پذیرش به عنوان 11 کارگزار موسس بورس فلزات که اولین بورس کالای کشور محسوب می شود، پذیرفته شد . از ابتدا تا کنون که بالغ بر 21 سال از فعالیت ما به عنوان کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار می گذرد،مهمترین هدف مدیران و کارکنان این شرکت، بهبود مستمر کیفی خدمات همگام با شناسایی نیاز سرمایه‌گذاران ، ایجاد ارزش پایدار برای مشتریانمان، گسترش بیشتر خدمات اطلاع رسانی در بازار سرمایه ، توسعه پایدار خدمات بر اساس فناوری اطلاعات می باشد .

کارگزاری توانا ( مشاوران سهام سابق ) با بهره‌گیری از پرسنلی مجرب، خود را متعهد به ارائه خدماتی نوین با دقت، سرعت، سهولت و امنیت اطلاعاتی، به منظور رفاه حال و صرفه جویی در اوقات مشتریان گرامی نموده است . اصول حرفه ای در مشاوران سهام ، حفظ اسرار مشتریان، اجرای یک رابطه دو سویه میان شرکت و مشتریان از طریق رابطه مستمر با مشتری و پشتیبانی از این رابطه و احترام به قوانین و مقررات می باشد ، در عین حال بهبود مستمر کیفیت و متنوع سازی خدمات و به دنبال آن افزایش سطح رضایتمندی مشتریان به عنوان بخشی از ذات فعالیتمان از اصول نا گسستنی خط مشی مان بوده است .

کارگزاری توانا ( مشاوران سهام سابق ) مفتخر است تا با بکارگیری و بهره مندی از برترین متخصصین امور مالی، تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار تهران و همچنین تلاش بی نظیر در این راستا به بالاترین و بهترین کیفیت در حوزه بازار سرمایه دست یافته است و امروز با داشتن 35 شعبه در شهرهای تهران، ارومیه، اصفهان، همدان، ملایر، کرج، شهرضا،زنجان،شیراز،نقده، دامغان، قائنات، خوی، خمین و تبریز آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی هستیم.

وب سایت کارگزاری توانا ( مشاوران سهام سابق ) ارائه دهنده خدمات مرتبط مالی در خصوص خرید و فروش اوراق بهادار پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران می باشد. همچنین مشتریان و فعالان محترم این حوزه می توانند از گزارشات و تحلیل های کارشناسی مندرج در این وب سایت استفاده نمایند.

در انتها می بایست قدردان اعتماد مشتریانی باشیم که در این مسیر همراه ما بودند و امیدواریم در ادامه نیز ما را همراهی کنند .